Close this search box.
job thumb nespresso 19.05.2022 vassos eliades logo avx
To apply for this job:

Salespeople for Swarovski Boutique

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια για την Boutique Swarovski MYMALL Limassol

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πολύ καλές ικανότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας
  • Εργασιακή εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή

Απολαβές:

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών

Αιτήσεις:

  • Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] αναγράφοντας ‘Swarovski‘ στο θέμα.

See also

[chatbot]

Shops:

Monday – Saturday
10:00 – 20:00

Sundays –11:00-19:30

Entertainment:

Monday – Sunday
10:00 – 22:00

Dining:

11:00 – 22:00

cafes:

08:30 – 22:00

Public HOLIDAYs

1/5 - SHOPS ARE CLOSED, DINING & ENTERTAINMENT IS OPEN

eASTER PERIOD:

3/5 & 4/5 - SHOPS CLOSE AT 6PM
5/5 - MYMALL IS CLOSED ( EASTER SUNDAY)
6/5 - SHOPS ARE CLOSED - DINING & ENTERTAINMENT IS OPEN