Close this search box.
job thumb nespresso 19.05.2022 vassos eliades logo avx
To apply for this job:

Salespeople for Nespresso Boutique

Η εταιρεία Vassos Eliades Ltd ζητά να προσλάβει Πωλητή/Πωλήτρια στην Nespresso Boutique για το MYMALL Limassol.

Αρμοδιότητες:

  • Κατανόηση και πρόβλεψη προσδοκιών και απαιτήσεων των πελατών.
  • Καθοδήγηση πελατών μέσω της διαδικασίας της πώλησης.
  • Ανάπτυξη και κατανόηση του Nespresso Brand (καφές, μηχανές, αξεσουάρ, υπηρεσίες).
  • Ευθύνη για την επίτευξη των εμπορικών στόχων του καταστήματος.
  • Σωστή διαχείριση της διαθεσιμότητας των εμπορευμάτων διασφαλίζοντας την ορθή παρουσίαση τους στο κατάστημα, βάσει των προδιαγραφών και των κατευθυντήριων γραμμών της εταιρείας.
  • Ευθύνη για την αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών και χειρισμό παραπόνων.
  • Έλεγχος τήρησης προδιαγραφών ποιότητας της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.