Close this search box.
job thumb celio 17.05.2022 sales assistant 816x1024
To apply for this job:

Assistant Store Manager for Celio

Assistant Store Manager – CELIO (Λεμεσός)

Τα καταστήματα γαλλικής ανδρικής μόδας CELIO, μέλος του Ομίλου Voici La Mode, ζητούν να προσλάβουν Assistant Store Manager για το κατάστημα τους στο My Mall

Καθήκοντα:

  • Συνεργάζεται με τον Store Manager και την ομάδα για την επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Διατηρεί το επίπεδο εξυπηρέτησης πελατών στο κατάστημα σε υψηλό επίπεδο
  • Στηρίζει τον Store Manager για την εκπαίδευση της ομάδας με στόχο την δημιουργία ομαδικού πνεύματος και συνεργασίας
  • Προγραμματίζει και οργανώνει τις καθημερινές εργασίες στο κατάστημα
  • Διασφαλίζει την σωστή εικόνα του καταστήματος

Προσόντα:

  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες και πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Καλές γνώσεις Η/Υ και συστημάτων POS
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας