Close this search box.
01.09.2022 job thumb calzedonia 1024x1024
Job type: Full-Time
To apply for this job:

Assistant Manager for Calzedonia

Ο Όμιλος Μαλλούππας & Παπακώστας ζητά να προσλάβει έμπειρη/ο Assistant Manager για το κατάστημα Calzedonia στο MMYMALL στη Λεμεσό για πλήρη απασχόληση.

Στόχος Θέσης:

  • Παροχή ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών και διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας του καταστήματος με τις προδιαγραφές που καθορίζονται από την εταιρεία, συμβάλλοντας στην επίτευξη των στόχων πωλήσεων του καταστήματος.

Καθήκοντα:

  • Παροχή ποιοτικού επιπέδου εξυπηρέτηση στους πελάτες.
  • Ικανότητα καθοδήγησης και παρακίνησης της ομάδας.
  • Γνώση των στόχων πωλήσεων του καταστήματος και συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα για επίτευξη τους
  • Ικανότητα ανάλυσης πωλήσεων.
  • Διαχείριση εμπορευμάτων, παραγγελίες, επιστροφές κ.α.
  • Διατήρηση καλής εμφάνισης του καταστήματος και καθαριότητα.
  • Ανάληψη οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων καθοριστούν από τον/την Υπεύθυνο/η του καταστήματος.

Προσόντα και άλλες προϋποθέσεις:

  • Τουλάχιστον 1 έτος εμπειρίας στο χώρο της μόδας
  • Ευελιξία για εργασία σε βάρδιες / ωράρια καταστημάτων
  • Απαραίτητη η γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Ομαδικό πνεύμα με ηγετικές δεξιότητες
  • Ενδιαφέρον για τη Μόδα
  • Ενθουσιασμός

Ωφελήματα:

  • Προμήθεια ανάλογα με την επίτευξη του στόχου πωλήσεων
  • Ομαδικό Σχέδιο Ασφάλειας Ζωής
  • Ομαδικό Σχέδιο Συνταξιοδότησης
  • Εκπτωτική κάρτα του Ομίλου.

Αιτήσεις:

  • Για την πιο πάνω θέση παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας στο [email protected] με θέμα «Assistant Manager». Οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν θα κληθούν σε προσωπική συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού και θα κρατηθούν στα αρχεία μας για 3 μήνες.

See also

[chatbot]

Shops:

Monday – Saturday
10:00 – 20:00

Sundays –11:00-19:30

Entertainment:

Monday – Sunday
10:00 – 22:00

Dining:

11:00 – 22:00

cafes:

08:30 – 22:00

Public HOLIDAYs

1/5 - SHOPS ARE CLOSED, DINING & ENTERTAINMENT IS OPEN

eASTER PERIOD:

3/5 & 4/5 - SHOPS CLOSE AT 6PM
5/5 - MYMALL IS CLOSED ( EASTER SUNDAY)
6/5 - SHOPS ARE CLOSED - DINING & ENTERTAINMENT IS OPEN